top of page

Rodinné focení

Domácí archiv vám určitě postačí na budoucí večery, kdy si sednete bok po boku a budete se smát sami sobě, jak jste tehdy vypadali.

 

Focení vaší rodiny je pro mě daleko víc, než jen o fotografiích, které splní tento účel. Neberte vaše blízké jako samozřejmost, udělejte si chvilku pro sebe a zachyťte váš vztah úhlem pohledu, který vám připomene, co pro sebe znamenáte.

Cena focení (těhotenské, newborn, párové, rodinné) u vás doma nebo v exteriéru, 1-2 h,  je 3 200 Kč.

cena-rodinne-tehotenske-foceni-olomouc-d

FAQ

Co když bude špatné počasí nebo budou děti nemocné?

 

Pokud se tak stane, najdeme společně nejbližší možný termín, kdy focení proběhne. Věřte ale, že každé počasí má něco do sebe a dokáže vytvořit mnohdy neopakovatelnou atmosféru.

 

Co si mám vzít na sebe/s sebou? 

 

Nejdůležitější je, abyste se cítili pohodlně. Je-li to možné, vyhněte se zářivým barvám, vybírejte spíse tlumené odstíny a oblečení bez výraznějších vzorů a potisků. V chladnějším počasí volte spíše vrsty než objemnější bundy. Budete-li chtít, rád vám s výběrem pomohu.
 

S sebou si brát nemusíte vůbec nic, snad jen deku na sednutí/zabalení. Pracuji s vámi, rekvizity nepoužívám, pokud ale mají děti oblíbenou hračku, která pro rodinu něco znamená a chtějí si ji vzít s sebou, určitě mohou.

Kde focení proběhne? 

 

Vybereme společně místo, kde se budete cítit příjemně. Focení může proběhnout u vás doma/venku v okolí domova, kam rádi chodíte, nebo na některých mnou vyzkoušených místech. 

Jak dlouho s námi budeš?

 

Délka focení závisí hned na několika faktorech, zpravidla ale trvá okolo 1-1,5 h. Není přímo závislá na počtu ani kvalitě fotografií.

 

Kolik fotografií dostaneme?

 

Jednoduše všechny fotografie, které si budu myslet, že byste rádi měli. Můžete očekávat nejméně 50 již upravených fotek v barevném i černobílém provedení. Neupravené fotografie neposkytuji.

 

 

Jak a kdy fotografie dostaneme?

 

Fotografie obdržíte do 3 týdnů v podobě online galerie, kterou budete moci sdílet s kým budete chtít. Dostanete také odkazy na stažení zipů se všemi fotografiemi ve dvou provedeních, zmenšených verzích pro online použití a sdílení a v plném rozlišení pro tisk (věřím v sílu tištěných fotografií a velice rád vám k nim poskytnu veškeré informace, slevový kód u kvalitnifotky.cz i případnou asistenci).

 

Jak si focení objednat?

 

Focení lze objednávat přes email (info@dolezaljan.cz), telefon (721 377 504) nebo vyplněním formuláře zde. Můžete mne také kontaktovat na FB nebo Instagramu.

Kdy a jak za focení zaplatím?

 

Platbu za focení je nutné uhradit převodem nejpozději do 3 dnů od obdržení galerie s fotografiemi (případně také v hotovosti ihned po focení; stažení fotografií je podmíněno obdržením platby). 

Proč právě ty?

 

Snažím se při focení přemýšlet o tom, které fotografie nejvíce oceníte, až se k nim budete v budoucnu vracet. Rodí se kolem mě čím dál více děti a člověk si až na nich uvědomí, jak rychle jsou tato období pryč. Často je jeden z rodičů tím, kdo dokumentujte a na fotografiích pak chybí, a to je škoda.

Je pro mě důležité, abyste byli na fotografiích společně a měli tak prostředky, jak si tuto dobu a pocity přivodit zpět. Každé focení je jedinečné, vážím si možnosti pro vás tyto vzpomínky vytvářet a neberu ji jako samozřejmost. 

Především si ale musíte focení užít a mou největší úlohou je zajistit, aby se tak stalo. A to já udělám moc rád!

bottom of page