Irina & Petr: zimní svatební focení nazeleno

Aktualizováno: úno 25

Irinu s Peťou svázal osud, když se náhodou potkali v Barceloně, kde byli oba na dovolené. Prohodili spolu jen pár slov, to ale stačilo Peťovi na to, aby jí při odjezdu nechal vzkaz, díky kterému začala láska napříč zeměmi. Tu zpečetili 22. 2. 2020 při obřadu v olomoucké radnici, odkud se přesunuli do Domu u parku.


Zimní svatební focení U Olomouce. Zimni svatba, zimni svatba inspirace, zimni svatebni saty, inspirace zimni svatebni saty, zimni svatebni kozich, svatebni foceni louka, svatba v zime, misto na svatbu olomoucky kraj, svatebni fotograf olomouc, olomouc, svatba olomouc, tipy misto na svatbu olomouc, zimni svatebni kabat, zimni svatebni prehoz, zimni svatebni obleceni, svatebni zavoj, cernobile svatebni fotky, cernobila svatebni fotografie, cb fotografie, svatebni portret, zimni foceni inspirace

Oba mají moc rádi zelenou, a tak jsme se vydali fotit na kopec, kde široko daleko nic jiného nenajdete. Peťa měl představu svatebních fotek připomínajících tapetu starých Windows, aneb zelená tráva a modré nebe. Když jsme se dostali na místo, pěkně se zatáhlo a vítr nám situaci neusnadnil, ale po chvilce jsme měli splněno a myslím, že to nakonec stálo za to. Já si nemohu pomoct, ale ty černobílé fotky mají z toho místa něco do sebe, nemyslíte? :)


Novomanzelsky portret pripominajici starou tapetu Windows.
Černobílý portrét novomanželů při zimním svatební focení.
Novomanželé sdílí pohled při focení na zimní svatbě.
Nevěsta se směje při svatebním focení.
Novomanželé pod závojem při focení u Olomouce.
Polibek novomanželů pod závojem.
Svatební focení na poli ve větru.
Šťastní novomanželé po obřadu při svatebním focení.
Ženich s nevěstou v objetí při přípitku.

Více fotek z celého svatebního dne najdete zde.


Intimní svatební portrét novomanželů na kopci u Olomouce při západu slunce.


0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše