Svatby (Ceník rodinného focení naleznete zde.)

Focení svatby je pro mě daleko víc, než jen o tom, kde jste byli a co jste měli na sobě. Vaši nejbližší jsou těmi, kdo dělají svatbu svatbou. Zachyťte okamžiky s nimi, a prožijte tak svůj den od začátku až do konce znovu a znovu.

 

Mým cílem je pořídit fotografie celého dne, protože věřím, že jste do něj vložili mnoho úsilí a každý jeden svatební den má svůj příběh, co si zaslouží zdokumentovat. Více času na svatbě znamená také více nezapomenutelných momentů, které s vámi zůstanou po generace.

Cena za celodenní focení svatby: 24 000 Kč.

// žádný časový limit

// 500+ upravených fotografií (barva i čb)

// tištěné fotografie (10x15, 60+ ks)

// online galerie

// osobní schůzky

// a jedna duše, co udělá maximum pro to, abyste na svůj den jen tak nezapomněli :) 

cenik-svatebni-fotograf-svatba-olomouc-d

FAQ

Jsi pro nás ten pravý?

 

Doufám, že ano! Rád se s vámi před konečným rozhodnutím osobně setkám, abyste se ujistili, že si vybíráte správně. :)

Jak dlouho s námi budeš?

 

Tak dlouho, abych na fotografiích zachytil průběh celého dne, tedy od ranních příprav až po večerní zábavu. Počet hodin tak není limitován a závisí na domluvě na základě vašeho programu.

 

 

Kolik fotografií ze svatby dostaneme?

 

Můžete očekávat všechny důležité fotografie, které pořídím. Vyřazené jsou pouze duplikáty nebo jiné nadbytečné snímky (např. zavřené oči). Celkový počet fotografií závisí na dané svatbě, garantuji vám nejméně 500 upravených fotografií.

 

 

Kdy fotografie dostaneme?

 

Všechny fotografie obdržíte v digitální podobě na USB disku v úpravě pro web i tisk, a to nejpozději do 6 týdnů od vaší svatby.

 

 

A co fotoalbum?

 

Ano! Jedním z důvodů, proč fotím celý den, je i záměr vytvořit pro vás profesionální fotoknihu, která bude vyprávět váš příběh ještě dlouho po svatbě. Pro více informací mne prosím kontaktujte (není zahrnuto v ceně výše).

Jak si svatební focení objednat?

 

Svatební focení lze objednávat přes email, telefon nebo vyplněním formuláře zde. Při objednávce prosím uveďte termín vaší svatby. Objednávka se stává závaznou po uhrazení zálohy.

Proč právě ty?

 

Snažím se při focení přemýšlet o tom, které fotografie nejvíce oceníte, až se k nim budete v budoucnu vracet. Soustředím se tak na momenty s nejbližšími a zachycení vašeho vztahu s nimi, což mě na svatbách neskutečně baví. Osobní schůzky před svatbou mi umožňují vás poznat a získat potřebné informace k tomu, aby vám na svatbu nepřišel cizí člověk a já se co nejdříve stal její součástí. Vážím si toho, že mi má práce umožňuje být přítomen u tak důležitého dne a udělám vše pro to, abyste se k němu díky fotografiím často a rádi vraceli. Stále více ale cítím, že mou největší úlohou je připomínat vám, že si jej máte užít a zajistit, aby se tak stalo. A to já udělám moc rád!

Nevěsta s ženichem objímají svého syna při intimním svatebním focení ve Slatinicích.
Dítě družička sedí u stolu a nudí se při proslovu svědka.
Družička objímá ženicha př obřadu na svatbě na zámku v Náměšti na Hané.
Nevěsta lechtá ženica trávou při zábavném venkovním focení na svatbě.
Ženich nese nevěstu při svatebním focení v obilném poli.
Ženich objímá nevěstu poté, cosi řekli ano při venkovním obřadu na zámku v Náměšti na Hané.