top of page

"Jsou to emoce, láska, momentky, smích a veselí, co z jeho fotek dýchá."

doporuceni-recenze-svatebni-fotograf-olomoucky-kraj

"Jsem PAF! Nádherné fotky plné emocí! Honza dokázal skvěle zachytit atmosféru svatby, takže si při jejich prohlížení připadáme, jakobychom se vrátili v čase a prožíváme si náš den znovu. Nejsou to jen obrázky lidí a jak já říkám "placaté fotky", jsou to emoce, láska, momentky, smích a veselí, co z jeho fotek dýchá. Není to žádnej cizí chlápek, co vám to odfotí, je to ohromný sympaťák, který se stal součástí našeho dne. Při focení nám řekl co dělat, takže nemusíte mít strach z takového toho: já nevím co s rukama.

To snad ani není možné, že jsme to my... neumíme se ani jeden moc fotit a teď máme dokonalé fotky (svatební i předsvatební). S Honzou je skvělá komunikace, je ochotný a dělal vše proto, abychom si náš den užili a radost z fotek se k nám dostala co nejdřív. Dávám 7 hvězdiček z 5 :) Děkujeme!"

"Perfektně spojil milý, přátelský,
  a zároveň maximálně profesionální přístup."

"Honzi, v první řadě moc děkujeme za nádherné zvěčnění našeho svatebního dne. Povedlo se Ti s citem zachytit i vybrat ty správné momenty. Mám velkou radost, že jsme si Tě vybrali za fotografa a že jsi měl zrovna čas, protože jsi perfektně spojil milý, přátelský, a zároveň maximálně profesionální přístup. Toho si opravdu vážím. Je podle mě hodně dobrá strategie poslat fotky lidem rovnou vytištěné, protože na ně takto nemusíme čekat "dvakrát". Taky velmi oceňuju webovou galerii, která je praktická zejména pro sdílení například se vzdálenou rodinou... S takovým servisem se můžeme fotkami jen bezstarostně kochat a užít si chvíli pro sebe."

svatebni-fotograf-doporuceni-tipy-olomoucky-kraj-beskydy-svatba-_1.jpg
svatebni-fotograf-doporuceni-tipy-olomouc-svatba-jivova-lesnicko-strelecky-areal-_1.jpg

"Dokázal, že jsem se u focení cítila
            příjemně a nenuceně."

„S Honzou maximální spokojenost. Opravdu nerada se fotím, ale na náš svatební den jsem samozřejmě vzpomínky chtěla. Honza přátelským, ochotným a přesto profesionálním přístupem dokázal, že jsem se u focení cítila příjemně a nenuceně. Opravdu talent má Honza na momentky, zachycení emocí a nálady daného okamžiku. Při prohlížení fotek potom máte pocit, jakoby jste si všechny ty vzácné okamžiky užívali znovu.
Velké plus pro mě bylo, že jsem dostali fotky hned ve třech podobách. Kvalitně vytištěné na večerní prohlížení u vína, na flashce pro velkoformátový tisk a úplně skvělá, reprezentativní online galerie, která je ideální na sdílení s rodinou a kamarády. Honzi, děkuji i za morální podporu v některých stresovějších chvílích. Moc děkujeme, H&M.“

"Fotograf s úžasnou duší a nápadem...
fotí srdcem."

„Nevím ani jak slovy vyjádřit jak moc jsme spokojení.
Za mě je to úžasný fotograf s úžasnou duší a nápadem, fotí srdcem, nebyl na naší malé rodinné svatbě navíc
a byl od začátku její součástí :)

Doufám, že jsme se neviděli naposled :)“

doporuceni-recenze-svatebni-fotograf-inspirace-tipy-dolezal_4.jpg
tipy-svatebni-fotograf-olomouc-doporuceni

"Jeho entuziasmus byl neutuchající."

"Výběr svatebního fotografa je obtížná věc a my jsme neskutečně moc rádi, že nás osud dovedl k Honzovi. Byla to jedna z nejlepších voleb, co se naší svatby týče. Byli jsme velice příjemně překvapeni jeho přístupem. V den svatby byl skvělý, nafotil všechny přípravy, během obřadu byl téměř neviditelný, nijak obřad nenarušoval, a přesto dokázal zachytit atmosféru toho okamžiku.

Když jsme se vydali fotit společné fotky s manželem, byl prostě úžasný – nevadilo mu pomáhat mi při aranžování vlečky, zachraňoval mou rozedřenou nohu náplastí, při focení na trávě byl vybaven podložkou proti umazání šatů... Když jsme nevěděli, jak se postavit a co na fotkách dělat, navedl nás. Když jsme my přišli s nápadem, zrealizoval ho. Stále nám nadhazoval nová a nová místa, kam bychom se ještě mohli zajít vyfotit. A navíc až do noci neúnavně cvakal foťákem. Jeho entuziasmus byl neutuchající. 
Kdybychom svým nejlepším přátelům měli doporučit svatebního fotografa, rozhodně doporučíme Honzu. Myslíme, že to je vše vypovídající. Děkujeme, byl jsi báječný a na náš svatební den vzpomínáme s láskou a úsměvem i díky Tobě!"

"Výborná atmosféra a fotky, které mluví za vše."

„Honzík mi byl doporučen a rozhodně předčil má očekávání. Nejdřív jsem jeho fotografické služby využila na těhotenské focení v přírodě a byla jsem nadšená. Po shlédnutí rodinných fotografii, které fotil mojí sestře, a křtin mého synovce jsem se rozhodla, že chci, aby právě on zachytil ty správné okamžiky a věčné vzpomínky z naší svatby. Nejlepší rozhodnutí, jaké jsem udělala! :) Skvělá domluva, ochota, naprosto výborná atmosféra a fotky, které mluví za vše. Doporučuji všema deseti a DÍKY.“

svatebni-fotograf-doporuceni-cena-tipy-nejlepsi-olomouc
bottom of page