top of page

Miriam & Honza: Svatba Slavný, Broumovské stěnyDo Broumova se vydávám již pravidelně navštěvovat jednu z mých nejbližších bytostí, tentokrát byla ale cílem mé cesty svatba jejího bratra. O to víc byla pro mě tato veselka v krásném prostředí Broumovska důležitá.


Během příprav nevěsty se nám Honza naštěstí stihl vrátit ze spaní ve skalách, a tak si v pensionu Majka v obci Slavný mohli s Miriam říct ano za doprovodu své dcerky a nejbližší rodiny a přátel. Na svatební focení jsme se za západu slunce vydali do národní přírodní rezervace Broumovské stěny. Honza v této oblasti vyrůstal a já moc rád fotím na místech, které pro vás něco znamenají. Tu energii jen tak něco nenahradí.


Největší zkouška dne na něj ale čekala po návratu, kde při zalikování využil snad všechny své sportovní zkušenosti. Když už ženicha dopředu necháte se převléct, je jasné, že to bude velký. Nutno říct, že se na něm hezky vyřádili. Nemohu mluvit za něj, ale myslím si, že všichni ostatní si tento test užili do sytosti. Podívejte se sami. :)

0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Ahoj!

Jsem tu od toho, abych vám dělal radost vším, co máte, a ukázal vám to z pohledu,
který neznáte.

Jsem svatební a rodinný fotograf z Olomouce, moc rád se za vámi ale vydám kamkoli!

bottom of page