top of page

2020: Momenty všeho druhu aneb smějte se od srdce a mějte se rádi

Aktualizováno: 24. 2. 2021Rok 2020 přinesl plno zkoušek pro celý svět, byl unikátní i z toho důvodu, že jsme v tom byli všichni společně. Byl to zvláštní rok, který mi přes všechno to zlé i mnohé dal. Někdy je těžké se soustředit na to, co máme, když je nám ze všech stran bráno a zakazováno. Když se nad tím ale zamýšlím, byl v mnoha důležitých věcech přelomovým, a já bych toho na něm zpětně moc neměnil.


Život se v mnohém zpomalil a my měli konečně čas kvalitně prožít chvíle s našimi nejbližšími (což ovšem očividně nemělo vždy ten správný efekt, důkazem budiž fakt, že byli letos před Vánoci beznadějně vyprodané antistresové míčky). To se ale jednoho snad brzkého dne zase změní, a tak vám všem přeji, abyste v roce 2021 mysleli na to pozitivní, ať už nás čeká cokoliv, a sem tam zpomalili, byli přítomni a byli tu jeden pro druhého.


Nedávno jsem fotil další svatbu s rouškami. Mimo jiné jsem si uvědomil jednu důležitou věc, že mi v tu chvíli na lidech něco schází, co jinak vyhledávám kde mohu... úsměv. Doufejme, že se na sebe i letos budeme mít šanci všichni smát a nevymizí nám, pro jistotu jim ale nešetřete a rozdávejte kde bude možnost! :)


Tu máte pár mých oblíbených svatebních momentů z minulého roku, snad vám k tomu navodí tu správnou atmosféru.Děkuji, že mohu být součástí vašich životních milníků, moc si toho vážím a nikdy to nebudu brát jako samozřejmost.


Na všechny svatební příběhy se můžete podívat zde, kdybyste chtěli vědět, co si oni myslí o mně, mrkněte sem. :)


Budu se na vás těšit i v tomto roce, mějte se rádi, buďte přítomni a smějte se od srdce!


Novomanželské venkovní focení na trávě. Svatebni fotograf Olomouc, svatebni fotograf, misto na svatbu olomouc a okoli, olomocky kraj svatebni fotograf, svatba v olomouci, svatebni místo olomoucky kraj, fotograf na svatbu, misto na svatbu, svatební foceni inspirace, hruba voda svatba, letni svatebni foceni, foceni na trave, cerveny motylek, inspirace pozy foceni, tipy venkovni foceni, inspirace exterierni svatebni foceni, svatebni pozy lezeni, inspirace fotky v leze, foceni v lese inspirace

0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Ahoj!

Jsem tu od toho, abych vám dělal radost vším, co máte, a ukázal vám to z pohledu,
který neznáte.

Jsem svatební a rodinný fotograf z Olomouce, moc rád se za vámi ale vydám kamkoli!

bottom of page